Drogie Babcie i Kochani Dziadkowie!

Pragniemy serdecznie podziękować za poświęcenie dla nas czasu, dlatego dziś 4 lutego uczciliśmy Wasze święto- Dzień Babci i Dziadka .

Kochani! Chcielibyśmy przy tej specjalnej okazji gorąco Wam podziękować za to, że zawsze nam pomagacie i troszczycie się o nas. To Wy zawsze opiekujecie się nami, gdy zapracowani rodzice nie mają czasu, by się nami zająć. Nigdy nam niczego nie odmawiacie i zawsze macie dla nas coś słodkiego, by nas poczęstować. Gdy byliśmy mali,
braliście nas na kolana i opowiadaliście bajki lub jakieś zabawne historie z Waszego dzieciństwa.

Drodzy Dziadkowie! Nauczyliście nas bardzo dużo przydatnych rzeczy. Dzięki Wam z łatwością radzimy sobie ze
skomplikowanymi przyrządami, bo nauczyliście nas je obsługiwać i się z nimi bezpiecznie obchodzić. Kochane Babcie! Dzięki Waszej czułości potrafimy wybaczać i okazywać miłość innym ludziom.
Dziękujemy za to, że zawsze stajecie w naszej obronie. Przyczyniliście się do naszego wychowania, więc śmiało możemy nas
nazwać naszymi drugimi rodzicami.

Z okazji Waszego święta życzymy Wam bardzo dużo zdrowia i szczęścia, stu lat życia i pomyślności w dalszym życiu.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i wysłuchanie. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co dla nas robicie. Dziękujemy Wam za wszystko!!- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zezulinie.

Te słowa, wypowiadane przez uczniów spowodowały, ze w oku niejednego dziadka , czy babci pojawiła się łezka. My – całą społecznością szkolną dołączamy się do przepięknych dziecięcych szczerych życzeń:

Monika Gramoszek