Pionier 2019

Z pewnym opóźnieniem, związanym z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, otrzymaliśmy długo oczekiwane wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Pionier 2019”- z historii, organizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. Miło jest nam poinformować, iż nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki w /w olimpiadzie. I miejsce w kategorii klas V zajęła uczennica Katarzyna Pytka, która została nagrodzona grawerowanym dyplomem potwierdzającym zwycięstwo oraz nagrodą książkową.

Uczniowie:

Paweł Gajos i Maksymilian Wiśniewski, otrzymali tytuły laureatów i również nagrodzeni zostali nagrodami książkowymi.

Uczennica Iga Gieleta otrzymała wyróżnienie.

W konkursie brali też udział uczniowie z klasy VI i VIII. Wyróżnienia w olimpiadzie uzyskali: Emilia Prokop i Jan Nastaj z klasy VI oraz Dominika Rak, Bartłomiej Wiśniewski, Bartek Kosiarski i Wiktor Rafalski z klasy VIII.

Gratulujemy uczniom uzyskanych wyników i cieszymy się z ich sukcesów.

Tadeusz Jabłoński,
nauczyciel historii