Oferta BASEFINANCE

Szanowni Państwo,

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym i specjalizujemy się w ubezpieczeniu placówek szkolnych w całej Polsce.

Składamy Państwu propozycję ubezpieczenia NNW przygotowaną wspólnie z firmą INTERRISK.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

• konkurencyjne składki już od 22 zł dla przedszkoli i 30 zł dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych
  • szeroki zakres ubezpieczenia: ochrona przez cały rok i na całym świecie 365 dni w roku i 24 godziny na dobę
  • pobyt w szpitalu (w tym COVID)
  • nowość – pakiet kleszcz
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, dyrekcji oraz ochrona prawna Dyrektora placówki za symboliczne 1 zł
  • wyczynowe uprawianie sportu w zakresie ubezpieczenia!
  • pomoc dedykowanego opiekuna ze strony naszej firmy (w tym pomoc w likwidacji szkód)

Obraz zawierający osoba, dziecko, budynek, grupa

Opis wygenerowany automatycznie

Link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia:

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się przedstawioną ofertą. W przypadku zainteresowania propozycją prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

ZESPÓŁ BASEFINANCE