Kontynuacja ubezpieczenia NNW - rok szkolny 2020/2021

Dzień dobry,

już za kilka dni rozpocznie się kolejny rok szkolny, a tym samych ochrona ubezpieczeniowa uczniów/wychowanków Państwa Placówki wygaśnie. Mamy dla Państwa propozycję, dzięki której ubezpieczenie uczniów Państwa Placówki, w tym trudnym roku przebiegnie szybko, łatwo, bez zbędnych formalności przy zachowaniu pełnej ochrony w ramach:

• NNW UCZNIÓW/WYCHOWANKÓW
  • PANDEMII – Covid-19
  • OC PRACOWNIKÓW

Na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, jak rozwinie się sytuacja. Być może edukacja znowu przeniesie się do sieci.

Proszę więc o przekazanie naszych ofert osobom decydującym o wyborze ubezpieczenia w Państwa Placówce (w zał. 2 oferty).

Wybraliśmy dla Państwa najlepsze według nas pakiety ubezpieczenia NNW, które dostosowane są do obecnej sytuacji epidemiologicznej.

W Szkolnej Agencji ubezpieczeniowej istnieje wybór:

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji

Anna Salij-Kaczkowska
Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa