Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dnia 16.10.2018 r.  odbyła się akademia  z  okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi . Na uroczystość przybył Pan Wójt Andrzej Chabros, a także Sekretarz Urzędu Gminy, Pan Szymon Czech.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy II i  III  pod kierunkiem pań Ewy Krawczak oraz Katarzyny Pasiuk. Dzieci piosenką i słowem uświetniły ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym, z ich ust popłynęło wiele ciepłych i miłych słów pod adresem nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Po występie uczniów, głos zabrała Pani Dyrektor Monika Gramoszek, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Do życzeń dołączył się Pan Wójt wręczając kwiaty na ręce Pani Dyrektor.