Informacja ws opłat

INFORMACJA dot. WPŁAT za OBIADY

Dzieci z młodszego i starszego oddziału przedszkolnego, które zaczęły uczęszczać do tych oddziałów od września 2020 otrzymają indywidulany numer rachunku bankowego. Dzieci, które uczęszczały do tych oddziałów w poprzednim roku szkolnym i które korzystały z dożywiania - otrzymały już takie indywidualne numery rachunku bankowego i dokonują wpłat na otrzymany w poprzednim roku rachunek.
Wszyscy uczniowie z klasy I, którzy korzystają z dożywiania otrzymają indywidualny numer rachunku bankowego (należy go zachować, gdyż będzie on wykorzystywany przez cały okres nauki w szkole, t.j.: w klasach I - VIII).

Kwota do zapłaty przyjdzie sms-em w pierwszych dniach października i wtedy należy dokonać zapłaty. Wpłaty można wykonać przelewem internetowym lub osobiście w banku.

W przypadku rodzeństwa wpłaty proszę kierować dla każdego dziecka indywidualnie, na jego indywidualny numer konta gdyż pozwoli to zweryfikować i potwierdzić wpłatę.

W rubryce Odbiorca proszę wpisywać Szkoła Podstawowa w Zezulinie.

W tytule przelewu proszę wpisać: nazwisko i imię dziecka, klasa, obiady za (np.: WRZESIEŃ) 2020 r., SP ZEZULIN