Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie

• zachęca do rodzinnego czytania książek w czasie dłuższego przebywania dzieci w domu,

• proponuje konkurs na zdjęcie z okładki książki - odkrytej w biblioteczce domowej, (zdjęcie należy przysłać na pocztę bibliotekarza)

• przypomina o szanowaniu podręczników w okresie, kiedy więcej uczniowie korzystają z nich, przygotowując się do zdalnych lekcji,

• ogłasza konkurs o naszym patronie dla każdego (w różnych kategoriach wiekowych)– w 105 rocznicę Jego urodzin, szczegóły w aktualnościach we wspomnieniu o księdzu Janie Twardowskim,

• po 15 czerwca nastąpi zwrot wypożyczonych podręczników i innych książek do biblioteki szkolnej, szczegółowe informacje na ten temat oraz odpowiednie procedury ukażą się wkrótce na stronie szkoły.

Kontakt do bibliotekarza: macienkom@wp.pllub na platformie szkolnej do nauki zdalnej.

• proszę również o kontakt w przypadku trudności w wyszukaniu informacji, czy zaginionego podręcznika, w miarę możliwości postaram się pomóc.

Maria Macieńko