Aktywnie po zdrowie

Klasa III przystąpiła do programu "Zdrowo jem więcej wiem" prowadzonego przez Fundację BOŚ. Dzieci brały udział również w poprzednich edycjach.
„Aktywnie po zdrowie" to obszerny, kompleksowy program, na który składa się szereg poszczególnych projektów skierowanych do różnych grup docelowych. Projekty funkcjonujące w ramach programu to m.in. konkursy filmowe, rywalizacje międzyszkolne, prace w grupach, kampanie billboardowe i informacyjne oraz szereg innych działań.
„Aktywnie po zdrowie" jest jednym z najważniejszych programów edukacyjnych Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Jego celem jest przede wszystkim obszerna i kompleksowa edukacja dotycząca zdrowego stylu życia, a w szczególności zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Nauczyciele, Dzieci i rodzice będą realizować szereg działań, które podniosą ich świadomość w zakresie zdrowego żywienia i aktywnego stylu życia.

Więcej informacji po kliknięciu w link www.aktywniepozdrowie.pl