Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę przekazać wszystkim pracownikom oświaty, emerytom, rencistom serdeczne życzenia wielu sukcesów, które będą powodem satysfakcji i spełnienia zawodowego, radości oraz optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy, wszelkiej pomyślności, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Każdego dnia z ogromną pasją i poświęceniem wkładacie Państwo wiele wysiłku w wychowywanie i nauczanie młodych ludzi. Będąc mistrzami i autorytetami dla swoich uczniów, pomagacie przygotowywać się im do dorosłego życia.

Życzę zrealizowania planów i spełnienia marzeń. Składam również życzenia zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym, bowiem praca każdego nauczyciela zasługuje na najwyższe uznanie i wyrazy wdzięczności.

Dyrektor Szkoły- Monika Gramoszek