CHARYTATYWNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO "ZAGRAJMY DLA EWY"

W sobotę 4 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej w Niemcach odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego „Zagrajmy dla Ewy”. W tych szlachetnych sportowych zmaganiach we wszystkich kategoriach wiekowych wzięły udział 134 osoby. Podczas turnieju udało się zebrać ponad 5000 zł. Wszystkie zebrane pieniądze mają być przekazane na pomoc w leczeniu p. Ewy Włodarczyk.

Bardzo udany występ w turnieju zaliczyli Radosław i Wojciech Szurkowie. Wojtek Szurek zajął 1 miejsce w kategorii „skrzata” . Na podium znalazł się również Radek, który w kategorii „żaka” uplasował się na 2 miejscu. Gratulujemy zajętych lokat i udziału w tak szlachetnej sprawie – Brawo WY!

To już kolejny sukces naszych uczniów Radka i Wojtka Szurek, którzy wzięli udział w sobotnim turnieju tenisa stołowego. Wojtek w swojej kategorii wiekowej zajął I miejsce , a Radek VII , ale w jego kategorii wiekowej było aż 34 zawodników. Cieszy tez fakt , ze uczniowie aktywnie spędzają czas wolny od zajęć. GRATULUJEMY!