TENIS STOŁOWY W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W ostatnim czasie odbyły się gminne i powiatowe drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W poniedziałek 09.10.23 pięć drużyn z naszej szkoły rywalizowało o mistrzostwo gminy. Dziewczęta: kl. VII-VIII.- I zespół- Julia Sych, Oliwia Mącik ( I miejsce). II zespół -Diana Stachura, Julia Wójcik ( III miejsce). Natomiast zespoły chłopców : I zespół- Tomasz Janociński, Mateusz Kosior, (I miejsce). II zespół- Mateusz Guz, Adrian Tutaj ( III ) oraz III zespół- Szymon Czubacki i Błażej Gramoszek ( V miejsce). Zwycięskie drużyny uzyskały awans do powiatu, są to: drużyna dziewcząt- Julia Sych, Oliwia Mącik oraz drużyna chłopców- Tomasz Janociński, Mateusz Kosior. Natomiast 10.10. 23 odbyły się rozgrywki powiatowe, w których dziewczęta w składzie: Julia Sych, Oliwia Mącik zajęły II miejsce i awansowały do rejonu. Drużyna chłopców: Tomasz Janociński, Mateusz Kosior zajęli III miejsce. GRATULUJEMY!