DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka - nie zapomnieli o tym również uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali dla swoich Babć i Dziadków przedstawienie. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III prezentowały wiersze, piosenkę, a głównym elementem spektaklu była baśń „Kopciuszek”, w której widzowie mogli podziwiać m.in. taniec dworski oraz taniec małych myszek. To magiczne i wzruszające widowisko - pełne niesamowitych scenografii, kostiumów, poruszającej muzyki i pięknej gry aktorskiej młodych wykonawców - zachwyciło wszystkich zebranych.

Po zaprezentowanym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie Babcie i Dziadkowie udali się na przygotowany przez Radę Rodziców poczęstunek.