ZAJĘCIA DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W CZASIE FERII

Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych przy Szkole podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie miały zorganizowaną aktywność podczas ferii zimowych. Podczas ferii przedszkole zorganizowało zajęcia plastyczne, podczas których dzieci mogły tworzyć różnorodne obrazy.

Pojawiły się także warsztaty kulinarne, podczas których dzieci robiły gofry, smażyły naleśniki, robiły tosty. Ważne było to, że dzieci miały możliwość rozwijania swojej kreatywności i zdolności manualnej.

Nie zapominajmy również o czasie spędzonym na relaksie. Dzieci czasem miały zorganizowany seans, podczas którego maluchy obejrzały ulubiony film animowany. Odbył się pokaz slajdów zimowych zdjęć oraz czytanie dzieciom bajek o tematyce związanej z zimą.

M. Konarska - Obroślak