SUPERPOLISA UBEZPIECZENIA

Szanowni Państwo,

wraz z Interrisk Vienna Insurance przygotowaliśmy dla Państwa uczniów ubezpieczenie szkolne indywidualne lub grupowe, którego zadaniem jest ochrona ubezpieczeniowa dzieci oraz pomoc rodzicom na wypadek nagłych zdarzeń, jakie mogą spotkać ich dziecko.

Zalety naszego rozwiązania indywidualnego, które doceni szkoła - Oferta ubezpieczenia dla osób w wieku do 20. roku życia. Szeroki zakres świadczeń – w pakiecie m. in.:

• Ochrona ubezpieczeniowego każdego dnia, 24 h/dobę, w dowolnym miejscu na świecie.
  • Hejt Stop – wsparcie psychologiczne, prawne i informatyczne, w zakresie mowy nienawiści i bezpieczeństwa w sieci.
  • Assistance EDU Plus (indywidualne korepetycje, pomoc medyczna).
  • Wyczynowe uprawianie sportu
  • Pakiet Kleszcz
  • Zwrot kosztów wycieczki
  • Pobyt w szpitalu w związku z chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem.

W załączeniu oferta do umieszczenia na stronie internetowej lub dystrybucji poprzez dziennik elektroniczny.

Istnieje również możliwość przygotowania oferty ubezpieczenia grupowego dla placówki

Zalety naszego rozwiązania grupowego, które doceni szkoła:

• W przypadku śmierci Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku na terenie placówki oświatowej oraz w każdym miejscu poza placówką, o ile Ubezpieczony w wieku do 18 lat przebywał pod opieką pracownika placówki oświatowej – dodatkowe świadczenie w wysokości 150% sumy ubezpieczenia
  • Rozpoznanie zapalenia opon mózgowych 5% SU
  • Rozpoznanie sepsy u Ubezpieczonego będącego dzieckiem
  • Świadczenie „bólowe” - w opcji podstawowej dodajemy świadczenie 1% SU w przypadku NW niepozostawiającego uszczerbku na zdrowiu (0% uszczerbku), pod warunkiem że uszkodzenie ciała wymagało interwencji lekarskiej w placówce medycznej oraz dalszego leczenia i co najmniej dwóch wizyt kontrolnych u lekarza. – max. świadczenie 200 zł
  • Opcja Hejt Stop
  • Operacje w wyniku NW oraz choroby
  • Szeroki wybór wariantów - aż 5 opcji do wyboru
  • Składka już od 42 zł
  • progresywna wypłata świadczenia w przypadku uszczerbku na zdrowiu powyżej 70%:
  • świadczenie 1% SU z tytułu zatrucia rotawirusem, pod warunkiem pobytu w szpitalu minimum 3 dni.
  • pogryzienie przez psa – świadczenie w wysokości 2%
  • obniżenie wymogu czasowej niezdolności Ubezpieczonego do nauki/pracy z 10 dni na 5 dni w opcji dodatkowej D12 – uciążliwe leczenie

W załączeniu przesyłam pełną informację o programie ubezpieczeniowym oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia grupowego.

W sytuacji zainteresowania ofertą ubezpieczenia grupowego, przygotujemy indywidualny link dla placówki oświatowej, aby każdy rodzic samodzielnie mógł ubezpieczyć dziecko lub istnieje możliwość zawarcia umowy poprzez szkołę wybierając jeden wariant ubezpieczenia.

Zapraszamy do kontaktu i jestem otwarty na zapytania z Państwa strony.

WYCIECZKA

Pozdrawiam,

Daniel Kościołowicz

Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Partner w Szczecinie

ul. Dziennikarska 13/U1